ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8527038
nr 852 7038
1800-tal, höjd: 82 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 20:28:45
100 kr
200 kr
300 kr